fbpx

O grafice

O grafice

10. 4. 2019 Tentokrát jsme se sešli ve Scholastice a viděli jsme prezentace tří samostatných návrhů grafické podoby projektu Stožáru.

Podruhé jsme se sešli na Vinohradech. Hned ze začátku schůzky jsme byli příjemně překvapení, protože se studenti Scholastiky rozhodli rozdělit do tří samostatných skupin po dvou až třech lidech a měli pro nás tak připravené tři samostatné návrhy. Vznikla tak určitá soutěž. V projektech se všechny skupiny zaobíraly grafickou podobou závěrečné výstavy, promo předmětů a také tiskovin (brožur, plakátů apod.).
První dvě skupiny se rozhodli pracovat s rastrem dřevěného pláště Stožáru a promítli ho nejen do tiskovin, ale také do návrhu závěrečné výstavy. Poslední skupina založila svůj návrh na podobě našeho loga a rozehráli tak hru dvou velkých L – šipek.
Za týden udělali naši grafičtí kolegové obdivuhodné množství práce a vytvořili tři kvalitní projekty, zejména práce s prostorem u návrhů výstavy byla u všech tří skupin moc pěkná. Po závěrečné debatě jsme nicméně nebyli schopní vybrat jeden návrh a budeme tak se studenty Scholastiky ještě dál spolupracovat.


About Author : administrator